Senetle Kredi Geri Ödeme Faiz Oranları

Senetle kredi veren yerler (senetlekredi.net) çok çeşitli olduğu için, haliyle krediler karşısında eklenecek olan faiz oranları da değişiklik göstermektedir. Firmalar kendi reklamlarını verdikleri platformlarda bu bilgiden sıklıkla söz etmektedirler. Senet ile kredi veren firmalar, bankalardan kredi alamayan kişiler ile çalıştıkları için bankalara nazaran çok daha yüksek faiz oranları uygulamaktadırlar. Buna karşılık başka birçok yönden de bankalardan daha rahat bir ödeme planı çıkaracaklardır.

Senet ile kredi veren firmaların geri ödeme faiz oranları genel itibariyle en düşük % 2 ile başlamaktadır. Bu faiz oranları bazı firmalarda % 5 oranına kadar çıkmaktadır. Bu durumu dikkatli biçimde firmadaki yetkili kişiler ile görüşmeden kredi almamanız gerekir. Bunun yanı sıra hiç faiz almadan kredi veren firmalar da bulunmaktadır.

10.000 TL Senetle Kredinin Geri Ödemesi

Hiç faiz almadan kredi veren firmaların tümü kredinizi verirken sizlerden komisyon bedeli talep ederler. Komisyon ücretleri de en düşük % 10 oranından başlar. Yani aylara yayılmış faizi tek seferde ödemiş gibi olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir