PTT Kredi Başvurusu

Yıllardır paraya ihtiyacımız olduğu her an bankalara giderek kredi alabiliyorduk. Ancak şuanda bankalar dışında PTT’de kredi veriyor. Üstelik bankalardan çok daha uygun şartlarda kredi verdiği için tüketici banka yerine PTT’yi tercih ediyor. Eğer siz de kredi almak istiyorsanız Ptt kredi başvurusu yaparak sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Maaşını PTT’den alan emeklilere özel başlatılan bu hizmet oldukça ilgi gördü. Nakit ihtiyaç kredisi veren PTT, sadece nüfuz cüzdanı ile kredi başvurularını kabul etmektedir. SSK,Bağkur,Emekli Sandığı PTT kredi başvurusu yapabilir.Kredi miktarı azami 40 Bin TL olup, alınacak minimum kredi tutarı ise 500 TL’dir.

Ptt kredi başvurusu için size en yakın PTT şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.Yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece nüfuz cüzdanınız ile giderek başvuru formunu doldurmanız dahilinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru formunuza yazdığınız bilgileriniz Aktifbank’a gönderilip incelendikten sonra başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı size bildirilir. Eğer krediniz onaylanmışsa sözleşmenizi imzalayarak kredinizi o an PTT’den alabilirsiniz. Ptt ile acil kredi başvurusu yapmak için hemen bir PTT şubesine gidebilirsiniz.İstediğiniz krediniz çok kısa bir süre içinde elinize geçecektir.

0 comments on “PTT Kredi Başvurusu
  1. ÜNAL dedi ki:

    2 .3 sene önce takibe düştüm sonradan hepsini kapadım borcu yoktur yazılarımı bankadan aldım bordurolu çlışanım ama şimdi kredialamıyorum

  2. ALİ dedi ki:

    PTT üzerinden kredi çekme imkanı varsa kredi çekme istiyorum

  3. Arzu dedi ki:

    Çok acil 15.000 TL kredi lazım PTT üzerinden bu krediyi çekebilir miyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir