Kredi Kartı Borcunu Kapatmak İstiyorum. Nasıl Taksitlendirebilirim?

Kredi kartı borcunu nasıl taksitlendirebilirim sorusuna bir çok seçenekli cevap verilebilir. Bankalar üst üste iki kez kart borcunu ödeyemeyen müşterilerine kredi kartı taksitlendirme imkanı vermektedir. Bunun için toplam kart borcu üzerinden yeni bir faiz hesaplaması yapılıyor ve toplam çıkan rakam 48 aya kadar taksitlendirilebiliyor.

Diğer bir yol kredi kartı danışmanlık şirketlerinden destek almak. Burada toplam kart borcu kredi kartı danışmanlık şirketi tarafından kapatılıyor. Ardından kartla alışveriş yapılıyor ve borcunuzu 12 eşit takside bölmüş oluyor. Tüm bu işlemler yasal olarak yapılıyor ve bunun için senet, kefil vb şeyler talep edilmiyor, evrak istenmiyor.

Burada kredi kartı borcuyla birlikte vade farkı eklenerek bir ödeme yapılıyor. Kredi kartı borcundan dolayı kapatılan kredi kartlarında burada bir işlem yapılamıyor. Bu işlemde dezavantaj taksit sayısının düşüklüğüdür. Sadece 12 taksitle kredi kartı borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Diğer bir yol da kredi kartı toplam borcu kadar kredi çekmektir. Kredibiliteniz düşmeden kredi çekip toplam kredi kartlarınızı kapatabilir, belli bir orandaki faiz karşılığında borcunuzu 60 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

0 comments on “Kredi Kartı Borcunu Kapatmak İstiyorum. Nasıl Taksitlendirebilirim?
 1. inci dedi ki:

  acil dönüş yaparmısınız nakite ihtiyacım bulunmakta 15.000tl

 2. serkan dedi ki:

  2000 tl maaş ile çalışıyorum. acil 30000 tl ye ihtiyacım var kredi kartlarımı kapatmak için. her türlü ödeme koşuluna uyarım.

 3. erdin ayaz dedi ki:

  1600TL. sabit gelirim var. acil olarak 10.000TL. ye ihtiyacım var. yardımcı olurmusunuz.

 4. Buket dedi ki:

  1500 lira net gelirim var acil 5000 liraya ihtiyacım var!

 5. metin dedi ki:

  3000tl gelirim var 15000tl ihtiyacım var acil yardımcı olabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir