Kredi Çekmek İstiyorum Ama Vermiyorlar

Kredi çekmek istiyorum, acil nakite ihtiyacım var, banka kredi kampanyaları, bankalara nasıl kredi başvurusu yapabilirim gibi sorularınızın tamamına yanıt vermeye çalışalım.

Kredi çekmek istiyorum ama vermiyorlar diyorsanız, öncelikle bankalarla başvurunuzu yapmalısınız. Bankalardan kredi başvurusu yapmak için sağlamanız gereken bir kaç koşul var. Öncelikle kredi ya da kredi kartı borcunuz olmamalı. En son çalıştığınız iş yerinde de en az 3 ay süreyle çalışıyor olmanız gerekiyor. Bazı garantici bankalar içinse bu süre 6 ayı buluyor. Acil nakit çekmek için bir iş yerinde çalışıyor olmanızın yanı sıra verilen süreler, ssk primlerinizin yatıyor olması gereken süreler. Çalıştığınız iş yerinde sigortanız yoksa, bankalardan kredi çekmeniz neredeyse imkansız. Tüm koşulları sağlıyorsanız, size önerimiz öncelikle bankaların resmi imternet sayfalarında krediler bölümlerini incelemek. Hangi banka nasıl bir kampanya yapıyor, yaptığı kampanyalardan size en uygunu hangisi olduğuna karar vermelisiniz. Kredi çekeceğiniz kampanyaya karar verdiğinizde, isterseniz bankanın internet sayfasından, isterseniz de yine bankaların telefon bankacılığından kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat en uygun başvuru yöntemi, bankalara yapılan bireysel başvurulardır. Bunun nedeni ise, otamatik sistemde direk reddedilmek yerine, bireysel müşterilerde şansınızı zorlamak. Kredi çekmek istiyorsanız mutlaka bankalarla bireysel olarak görüşmeler sağlamanız gerekiyor.

0 comments on “Kredi Çekmek İstiyorum Ama Vermiyorlar
 1. ali dedi ki:

  Kredi karti kapatcam acil yardim edin allah askina dortbin

 2. Samet dedi ki:

  Acil paraya ihtiyaçım var

 3. ejder dedi ki:

  Acil 13000 lazım bankalar vermiyor

 4. ayhan dedi ki:

  acıl 8000 tl lazım emeklıyım bankalar vermıyor kredımden dolayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir