Kredi Borcumu Kapatmak İçin Kredi

Kredi borcumu kapatmak için kredi ararken çözüm yolu buldum ve uyguladım. Eğer aranızda benimle aynı problemi yaşayanlar varsa bu çözüm yolunu sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle kredi borcumu kapatmak için kredi talebinde bulunduğumda banka ilk olarak kredi puan aralığıma baktı.

Kredi Borçlarımı Birleştirmek için Kredi Arıyorum

Yeterli olduğuna karar verdikten sonra kredim onaylandı. Sizin de kredi notunuz düşük değil ve kredinizi düzenli ödüyorsanız muhtemelen başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Neredeyse tüm bankalar kredi borcunu kapatmak için ek kredi veriyor.

Kredi Borçlarımı Kapatmak İstiyorum

Tabi ki hepsinin faiz oranları ödeme standartları farklı, küçük bir araştırma yaparak hangi bankadan kredi alacağınıza karar verebilirsiniz. Hatta kredi borcunu kapatmak istediğiniz bankaya bu isteğinizi ek kredi ile yapmak istediğinizi söylediğiniz de size yardımcı olacaklardır. Ben farklı bankadan aldım kredimi ama aynı bankadan yapan arkadaşlarımda yok değil.

 

Kredi borcumu kapatmak için kredi çektim ve gerçekten rahatladım ve ikinci kredimin taksit oranı diğerine oranla daha düşük olduğundan cebimde bende zorlanmamaya başladık. E o zaman sözü uzatmayalım sıra sizde.

0 comments on “Kredi Borcumu Kapatmak İçin Kredi
  1. fatih ışık dedi ki:

    15 bin tl ye ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir