Komsiyonla Kredi ve Borç Para – MAYIS 2018

Komisyon oranları kişiye ve şartlara göre değişmektedir lütfen sitemizden bilgi alanız.

Komisyonla Kredi Verme Koşullarımız

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere bu krediyi verirken müşterimizin mevcut durumu ile alakalı olan konulara önem vermemekte ve her durumdan kişiye komisyonla kredi olanağı sunmaktayız. Bu konu ile alakalı olarak bilmeniz gereken diğer konular ise şu şekildedir:

  1. Vereceğimiz kredinin ne kadar olacağı ile alakalı olarak çok sık soru aldığımız için ilk olarak belirteceğimiz konu bahsi geçen hizmet kapsamında bir alt sınır ya da üst sınır belirlemediğimizdir. Bu yüzden her türlü ve her boyutta ve para ihtiyacınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  2. Sizlerden gelmekte olan bir başka soru da döviz olarak kredi verip vermediğimiz yönünde olduğu için yalnızca Türk Lirası olarak değil Euro, Dolar, Sterlin ve aynı zamanda altın olarak da kredi alma olanağınız bulunduğunu belirtmemiz faydalı olacaktır.
  3. Ödeme süreci ile alakalı olarak en çok merak edilen konuların başında senetlendirme aşaması gelmekte ve bu noktada talep ettiğiniz sayıda ve talep ettiğiniz şekilde hizmet verdiğimizi söyleyebilmekteyiz.
  4. Son olarak açıklayacağımız konu ise komisyon oranlarımız olmakta ve bu rakamların yüzde beş ile yüzde yirmi beş arasında değişmekte olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir