Kısa Sürede Geri Ödemeniz Halinde Borç Para Verilir

Kısa vadede kredi ve borcumu ödeyebilirim diyenler için verilecek kredi miktarı az olmakla birlikte vade sayısı da düşük olacaktır. Belirli sayıda kontenjan için önce başvuranlar arasından değerlendirme yapılarak verilecektir. Talebiniz hakkında düzgün ifadelerle detay veriniz. Bu şekilde gelen ilanlardan haberdar olmak için bizi takip etmeye devam ediniz.

Acil 500 TL’ye İhtiyacım Var Diyorsanız Doğru Yerdesiniz

Nakit ihtiyacı yaşayan kişilerin bazı durumlarda ne kadar zorlandığı herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle bankalardan kredi alamayan kişilerin bu nakit ihtiyacı az miktarda da olsa nasıl karşılayacağı merak edilmektedir. Kredi notunun düşük olması nedeniyle bankalardan kredi alamayan kişiler çeşitli yöntemlerle nakit ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Bankalara olan borçlu sayısının artması sektörde bir anlamda kendi çözüm alanını yaratmıştır.

Alternatif borç para verme yöntemlerinin yaygınlaşması ile birlikte artık bankalardan kredi alamayan kişiler de kredi alabilmektedir. Nasıl mı? Bunun için farklı yöntemler mevcuttur. Öncelikli olarak ilk yöntem senetle kredi almadır.

Senetle kredi veren kişi veya kurumlarla iletişime geçerek acil nakit ihtiyacınızı belirtebilirsiniz. Alınan borç parayı senetle yapılan anlaşma sonucunda kabul ederek bu borcunuzu belirlenen ödeme takvimi içerisinde ödeyebilirsiniz. Faiz oranlarının bankalara yakın olması da bu borç alma yöntemlerinin cazip olmasını sağlamaktadır. Diğer yöntem ise komisyonla kredi almaktır. Sizin için kredi çeken kişiler belirli bir komisyon karşılığında ihtiyaçlarınız karşılamaktadır. Böylece acil para ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz.

0 comments on “Kısa Sürede Geri Ödemeniz Halinde Borç Para Verilir
 1. Meltem dedi ki:

  Evleniyoruz ve çok sıkıştık. Kim nasıl yardımcı olabilir?lütfen iletişime geçelim

 2. cihan dedi ki:

  acil 10.000 TL ye ihtiyacım var 20 temmuz 2016 da faizi ile birlikte ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Eşim ameliyat oldu eş te dostta da bu kadar para yok bir yardımınızı rica ediyorum…..

 3. Yasin has dedi ki:

  Merhaba acil 1.500 tl ihtiyacım bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

 4. ramazan ünal dedi ki:

  acil 20000 tl ihtiyacım var emekliyim eşim emekli aylık 1500 tl ödeyebilirim ayrıca tapulu dairem mevcut

 5. Gülay dedi ki:

  Acil para lazım. Yardımcı olurmusunuz

 6. Deniz Guvendi dedi ki:

  Acil 5000 tl Ye ihtiyacım var

 7. özkan bozkuş dedi ki:

  20000 TL paraya ihtiyacım var

 8. Pınar dedi ki:

  Vergi mükellefiyim.. Bodrum da 10 aylık bir restoran işletmecisiyim. Bankalara kredi başvurularım olumsuz kredi notum da düştü.Bu şartlar da uygunsa kredi kullanmak. Senet karşılığı ve kısa vadede borç ihtiyacım var. İyi çalışmalar

 9. veli dedi ki:

  bankalara borcum var sakatlandım ödeyemedim acil 40 bin TL ihtiyacım var bana yardımcı olur musunuz?

 10. yunus dedi ki:

  Bana acil kredi lazım yardımcı olun lütfen 75000 TL

 11. serpil dedi ki:

  kısa vadeli 15000 tl kredi arıyorum senetle.

 12. elif dedi ki:

  kısa vadede acil 3000 tl ihtiyacım var ama çok acil lütfen dönüş yaparmısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir