Formalitesiz Kredi Veriyoruz

Bankalardan kredi almanın zorluğunda hepimiz hem fikiriz ama bunun nedenleri arasında da bizden kaynaklı olanlarda var çünkü biz ilk önce acil kredi istiyorum diyorsunuz her işimiz acil, diğer bir nedende herhangi bir formalite ile uğraşmadan evraksız ve kefilsiz olarak kredi istememizden kaynaklanmaktadır.

Kefilsiz formalitesiz kredi istiyoruz peki bunu nasıl yapacağız?Şimdi size bunun bir yolunu göstereceğim elbette bankalar arasında farklılıklar olacaktır ama özellikle evraksız kredi veren bankalar araştırması yaparken tavsiyemiz cep telefonu aracılığı ile sms ile verilen kredilere başvurmanız. SMS ile kredi veren bankalar yalnız bir dezavantaj olarak limitleri az olmaktadır ama sonuçta size formalitesiz kredi verdikleri için hiç yoktan iyidir.

Siteden ulaşan taleplerde görüyoruz gibi gelirini belgeleyemeyen bir çok insan mevcut elbette bu kişilere de kredi sağlamanın yolları olmalıdır.

Örnek: 10.000 tl acil kredi ihtiyacım var Manisa Akhisardan yazıyorum 2010 yılından beri büyük baş hayvan yemi satıyordum fakat alacaklarımı alamadığım için iş yerimi kapatmak zorunda kaldım yaklaşık 70.000 tl kadar piyasada alacağım kaldı yılbaşına kadar borcumu tamamıyla kapatabilirim.Şu an için aylık gelirimi belgeleyemiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz?

0 comments on “Formalitesiz Kredi Veriyoruz
 1. Göksel Şimşek dedi ki:

  Bana çok acil olarak 35000tl gerekiyor yardimci olacak birileri varmı
  Birazi amaliyat geri kalani da el borclarim icin

  Bir yere borcum olsun istiyorum lutfen yardimci olun

 2. Nurhan KOLCU dedi ki:

  Ben 657 ye tabii devlet memuruyum 15000 kredi çekmek istiyorum aylık gelirim 3600 lira yardımcı olursanız sevinirim

 3. mehmet kanık dedi ki:

  20000 tl ye ıhtıacım var banka borclarımı tek bır yerde toplamayı dusunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir