İstanbulda Kimler Borç ve Kredi Veriyor

İstanbulda borç/kredi veren kimseler oldukça fazla olup taleplerinizi sayfamız üzerinden onlara iletebilirsiniz. Günümüzde pek çok kişinin maddi sıkıntıları var değil mi? Hele birde bu sıkıntıları giderecek biri yada birileri yoksa daha da çekilmez oluyor. Ancak internet üzerinden para alışverişi gerçekleştirildiği de bir gerçek. Evet yanlış duymadınız. İnternet üzerinden borç paraya veya krediye ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorlar. Bu kişiler veya kuruluşlar yayınladıkları ilanlar ile ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor ve borç para veriyorlar. Üstelik, banka ile sorun yaşayanlar da dahil bu kişilere her ay ödeme yaparak sıkıntılarından kurtuluyorlar. Peki, İstanbulda borç/kredi veren kimseler var mı? Elbette var. Özellikle İstanbul’da bu kimseler oldukça fazla olup, şimdiye kadar sayısız kişiye ulaştılar. Eğer sizin de acil paraya ihtiyacınız varsa bu kimselere sayfamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Peki, İstanbulda borç/kredi veren kimselere nasıl ulaşırım? Yorum bölümüne sıkıntınızı anlatan yazınıza ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu yazara kborç/kredi verenlere ulaşabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın unutmayın. Ayrıca,istanbulda borç/kredi veren kimseler de ilanlarını ücretsiz olarak verebilir, paraya ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirler.

PARAYA SIKIŞANLARA YARDIMCI OLUYORUZ

Acil para lazım diyen herkese yardımcı oluyoruz.5 Bin TL’den 50 Bin TL’ye kadar nakit para isteyenler bize ulaşsınlar. Tek gereken çalıştığınızı gösterir belgedir. Detaylar yüzyüze görüşülecektir.Sadece İstanbul içine verilecektir.

ACİL KREDİ İSTİYORUM

Borçlarımdan kurtulmak için acil 20 Bin TL’ye ihtiyacım var. Bana yardımcı olabilecek olanlar lütfen bana ulaşsınlar. Devlet memuruyum. Düzenli bir gelirim var. Her ay düzenli olarak ödeme yapabilirim. Lütfen ciddi olmayanlar iletişim kurmasınlar.

0 comments on “İstanbulda Kimler Borç ve Kredi Veriyor
 1. Gökhan dedi ki:

  Lütfen yardım ticari bir hata yüzünden evimi arabamı işimi kaybetmek üzereyim
  Kısa vadeli ama biraz yüksek bi borca ihtiyacım var

 2. beyhan dedi ki:

  2gün içinde 10 milyara ihtiyacım var yoksa sokakta kalıcam evden çıkartiliyorum çok açıl lütfen yardım edin düzenli oderim

 3. mutat dedi ki:

  bana ulasın

 4. Yıldırayılıkhan dedi ki:

  Borcumdan dolayı acil 30000 tl ihtiyacım var bankadan cekemiyorum yardım etmek isteyen olursa sevinirim ayda 1000tl öderim faiz farketmez yeterki yardımcı olun tlm fesimden ulasa bilirsiniz. yıldıray ılıkhan

 5. özgür dedi ki:

  acil10000 tl ye ihtiyacim vardir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir