Hızlı Kredi

Tüketim toplumunda, evlilikten, konuta kadar her şeyde insanlar kredi kullanmaya başlamıştır. Bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi, araba kredisi kullanılan kredilerin başlıcalarıdır.Hızlı kredi için hemen bakabilirsiniz.Bankalara kredi almak için çeşitli yollardan başvuru yapılabilir. İnternetten, şubeden, Atm’ den,SMS’le telefondan başvurabilirsiniz. Kredi için bankalar; müşteriyi araştırmadan sonra istediği evrakları almasıyla, kredi onaylama işlemine başlar. Müşteriyi kredi puanı sorgulamasıyla sorgular.

İş ve kimlik bilgilerini alarak, gerekli görürlerse kefil vede ipotek isteyerek krediyi onaylarlar. Bankalar, müşteri edinebilmek için hızlı kredi vermeye çalışmaktadırlar. Hızlı kredilerle aralarında rekabet etmeye çalışmaktadırlar.

İnsanlar en hızlı kredi alabilecekleri bankaları tercih etmektedirler. Bankaların krediyi hızlı vermelerinin yanında faiz oranları, dosya masrafları, ipotek, kefil istemeleri de kredi alanlar için seçme kriteri olmaktadır. Krediyi bir banka vermezse,diğer bankalar da vermez demek doğru değildir.

0 comments on “Hızlı Kredi
  1. baris ozbudak dedi ki:

    20000 tl acil

  2. Süheyla dedi ki:

    Acil 10000 TL ihtiyacım var. Geri ödeme aylık 600 TL olarak yapabilirım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir