Güvenilir Tefeci Telefon Numaraları

Bilgi ve iletişim: www.tefeciariyorum.com Güvenilir tefeci telefon numaralarına ulaşmak için siteyle iletişime geçebilirsiniz. Bulunduğunu zile göre en güvenilir adreslere ulaşabilirsiniz.

Söz konusu olan kredi hizmetini ise istisnasız olarak herkese sunmaktayız. Bu sebepten dolayı da bankalar tarafından geri çevrilme sebebiniz ne olursa olsun bu konu ile ilgilenmemekte ve yalnızca mevcut olan para talebinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanmaktayız.

En Uygun Ödeme Seçenekleri

Firmamızın en temel amacı para sıkıntısını çözme konusunda sıkıntı yaşamakta olan kişilerin mevcut olan durumlarını düzene sokmak olduğu için kredi verme ve ödeme seçenekleri de bir hayli makul olmaktadır. Piyasanın en uygun şartları ile hizmet vermekte olan firmamızın komisyon oranı ise yüzde otuz seviyelerinde olmaktadır. Bu rakam asgari ölçüde değişmek ile beraber mevzu bahis olan bu değişimi kredi almak isteyen kişilerin sahip olduğu özellikler ve talep edilen kredilerin tutarları sağlamaktadır.

 

10.000 TL Senetle Kredinin Geri Ödemesi

Hiç faiz almadan kredi veren firmaların tümü kredinizi verirken sizlerden komisyon bedeli talep ederler. Komisyon ücretleri de en düşük % 10 oranından başlar. Yani aylara yayılmış faizi tek seferde ödemiş gibi olursunuz.

2 comments on “Güvenilir Tefeci Telefon Numaraları
  1. aydın dedi ki:

    emekliyim 3200 maaşım var nakit ihtiyacım için mail atarsanız tel no vereceğim

  2. mustafa dedi ki:

    3000 tl.ye ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir