GSM Hattına Kredi

Hayat şartları zorlaştıkça, para bulmanın yollarına her gün bir yenisi ekleniyor. Eskiden nakit paraya ihtiyaç duyduğumuzda eşimizden dostumuzdan para bulabiliyorduk. Ancak ekonomik şartlar o kadar kötü bir hal aldı ki, herkes kendi yaşam mücadelesinin derdinde. Elden borç para almak günümüzde hayal oldu diyebiliriz.

Son dönemlerin en çok kullanılan para bulma yöntemi tartışmasız bankalardan kredi kullanmak. Hatta en ufak ihtiyacımızda kredi çeker olduk. 5.000 TL gibi çok da fazla olmayan tutarlar için bile bankalardan ihtiyaç kredisi çeken müşterilerin sayısı oldukça fazla. Tabi bankalar kredi kullandırırken çok da bonkör sayılmaz. Birçok ek belge ve şart aranıyor. Örneğin; kredi skoru, SGK pirimi, daha önceden hiçbir bankaya ödenmemiş borcunun olmaması gibi birçok koşul var. Tüm bu koşullara sahip olsanız bile bazen kredinizin onaylanmayabiliyor.

Kredi kartının nakit avans seçeneğini kullanan kişiler ise, maruz kaldığı yüksek faiz bedelleri nedeni ile kullandığına pişman olabiliyor. Kredi kartınızdan 5.000 TL nakit avans kullanırsanız, nakit çekim bedeli ile birlikte bir sonraki fatura döneminde tamamını kapatmanız gerekecek. Eğer kapatmaz iseniz, faiz bedeli daha da fazla artacak ve çok büyük zarara uğrayacaksınız.

Faturalı Hattı Olanlara Kredi İmkanı

Biz size çok daha farklı bir yöntem sunacağız.

Yapılması gereken GSM hattı üzerinden kredi veren bayiye giderek talep ettiğiniz tutar karşılığında bir cihaz satın almaktır. Örneğin; 3.500 TL’ye ihtiyacınız var. 3.500 TL bedelinde bir cep telefonu satın alıyorsunuz. Satış bedeli kullandığınız hattın faturasına yansıtılıyor yani bir nevi taksitlendiriliyor. Böylece ihtiyacınız olan parayı taksitler halinde ödeme avantajına sahip oluyorsunuz. Satışı yapan kişi aynı anda cep telefonunu sizden geri satın alıyor ve paranızı size teslim ediyor. Hizmet karşılığı komisyon ödemenize rağmen karlı bir alışveriş oluyor. Bu yöntem son dönemlerde düşük tutarlı nakit ihtiyaçları için sıklıkla kullanılıyor.

One comment on “GSM Hattına Kredi
  1. cem dedi ki:

    acil paraya ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir