Gayrimenkulü olanlara ipotekle kredi

Gayrimenkülü olanla ipotekle kredi sağlanmaktadır. Özellikle bir çok arsa ve dairesi olan bunları kullanarak yatırım yapmak isteyenler ipotek göstererek rahatlıkla kredi çekebilmektedirler.

Sahip olduğunuz gayrimenkulü ipotek göstererek daha büyük miktarlardaki nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 Kredinin özellikleri

  • 36 aya kadar vade ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri vardır.
  • Belirli ve düzenli bir geliri olan (ticari nitelikli müşteriler hariç) ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılır.
  • Kredi kullanan kişiye, Hayat Sigortası yapılır.
  • Konut Paket Sigortası yaptırılır ve her yıl yenilenir.
  • Kredinin limiti, ipotek alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin %75’i ile sınırlıdır.

Vakıfbank üzerinden bu konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

0 comments on “Gayrimenkulü olanlara ipotekle kredi
  1. mehmet dedi ki:

    Ben öğretmenim. 2009 yılında krediyle ev aldım.evin kredinin bitmesine 4 yıl kaldı. evi tekrar ipotek ettirebilirim. bu ev kredisini öderken kredi kartlarımı ödeyemedim aksattım başka aksiliklerde çıktı ve borçlandım ve ihtiyaç kredisi çektim ki tane. sonra kredi kartlarından nakit çekerek bunları ödemeye başladım derken borçum iyice arttı. şuan kredi kartlarının faizleri çok fazla ve ben anca bunları ödeyebiliyorum. şuana kadar herhangi bir taksit atlamadım hiçbir bankayla sorunum olmadı ama tüm limitlerim doldu. benim borçlarımı bir yere toplayıp ödemem lazım. şu kredi kartlarının faizlerinden kurtulmam lazım. 100000 tl kredi benim tüm borçlarımı bir yere toplamaya yeterli. aylık 3000 tl ödeme yapabilirim. bana kefil olacak memur kefilim de var. yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir