Faturalı Hatlara Kredi

(https://www.faturalihatlarakredi.com)Bankaların kredi politikalarından dolayı mağduriyet yaşayan herkes, başka nakit para bulma yöntemleri aramaktadırlar. Bu nedenle insanları yormayacak ve zor durumda bırakmayacak kredi koşulları oluşturulmaya başlandı. Bunlardan biri de faturalı hatta kredi imkanı sağlanmasıdır.

Sizlere senetsiz sepetsiz, hiçbir kanıt belgesi bulunmayan ve hiçbir şart aranmayan bir kredi imkanından söz etmek istiyoruz. Eğer sizlerde acil nakit ihtiyacı olan biriyseniz, bu yazımız sizlere bir ışık oluşturacak ve ihtiyaçlarınızı kolayca çözmenize olanak sağlayacaktır.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Verilir?

Kredinin faturalı hat üzerinden sağlanmasının en büyük amacı kişiler ile gereksiz iş bağından kaçınılmasıdır. Sizler bu yöntem ile kredi aldıktan sonra, krediyi temin ettiğiniz kişilere borçlu kalmazsınız ve bir daha bu insanlar ile iletişim kurmanıza gerek kalmaz. Sizler kullandığınız operatörün üzerinden kontrat vasıtası ile bir telefon veya tablet ya da buna benzer elektronik cihazlar alırsınız. Bu cihazları kullanımınıza ve bütçenize uygun olarak tercih etmeniz gerekir. Çünkü size verilecek kredi bu cihazın ikinci el fiyatı kadardır. Bu nedenle alacağınız cihaz en yüksek fiyatlı cihaz olmalıdır. Yüksek fiyatlı bir cihaz alabilmeniz içinde bu operatörü uzun bir zaman dilimi içinde kullanmanız ve tüm faturalarını da düzenli olarak ödemiş olmanız gerekir. Böylece alabileceğiniz cihaz fiyatı yükselir. Aldığınız cihazı kapalı bir biçimde, kutusundan dahi çıkartmadan bu kişilere getirdiğiniz zaman ihtiyacınız olan krediye ulaşabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi faturanız üzerinden taksitler ile yapacağınız için, bu kişiler ile bir bağınız kalmaz.

Faturalı Hat Kredisi Komisyonu Ne Kadardır?

Komisyon miktarı kişiye göre değişen bir olgudur. Fakat ortalama olarak miktar verilebilmektedir. Kredinizin komisyonu aldığınız cihaza göre farklılık gösterir. Eğer aldığınız cihaz yeni modelse ve satışı yüksekse komisyon oranı daha düşük olacaktır. Tüm cihazlar için ortalama olarak kesilen miktar 500 lira ile 1000 lira arasında değişim göstermektedir. Bunu baz alarak en çok piyasaya sahip olan cihazı tercih edebilirsiniz.

Faturalı hatta kredi verme işlemi bu kadar basittir. Sizinde böyle bir krediye ihtiyacınız varsa kullanabileceğiniz yöntemler arasına bunu da ekleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir