Çıkmayan Kredi Çıkartılır

Kredi çekmek isteyen herkesin kolay bir şekilde kredi çektiği düşünülür. Ancak durum sandığınız kadar kolay değildir. Çünkü bazı kişiler daha önceden çekmiş oldukları kredinin acısını çekmektedirler.

Sorunlu Krediler Çıkartılır

Daha önceden çekmiş oldukları krediyi zamanında ödemeyen kişilerin kredi notunda düşüş gözlemlenmektedir. Bu düşüş sonucunda ise bankalar kredi notunun yetersiz olduğunu söyleyerek kredi vermek istemezler. Ancak yine de tek çarenin krediyi kendi üzerinize çekmemek olduğunu söyleyebiliriz. Krediyi kendi üzerinize çekmekten ise başka birinin sizin yerinize kredi çekmesini istemez misiniz?

Çıkmayan kredinin kolay bir şekilde çıkmasını sağlayan kişiler bulunmaktadır. Bu kişilere ise krediye uzanan yolunuzda çok basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kredinin çıkması için çok çaba sarf etmeden kredi notu yüksek bir kişiden istediğiniz krediyi çekmesini rica edebilirsiniz.

 

ÇIKMAYAN KREDİ İÇİN BAŞVURU

Ardından çekilen bu kredinin taksitleri geldikçe kişiye ödeme yapmanız gerekmektedir. Üstelik bu kişiler adınıza çekmiş oldukları kredinin taksitinden daha fazla taksit imkanını size sunabilmektedirler. Eğer sizde kredi çekmekte zorluk çekiyorsanız kredinizi kredi notu yüksek bir kişiye çektirebilirsiniz.

0 comments on “Çıkmayan Kredi Çıkartılır
  1. şahin dedi ki:

    merhabalar benim acil kredi ihtiyacım var ne şartlarla ve kaç ay vadeyle verebilirsiniz benimle iletişime geçerseniz sevinirim

  2. ibrahim menemen dedi ki:

    acil 50.000 tl ye ihtiyacım var. kadrolu öğretmenim. ciddi sıkıntıdayım. aile bütünlüğüm açısından . biraz rahatlamaya ihtiyacım var

  3. Nurcay Akduman dedi ki:

    Acil 25bin tlye hitiyacim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir