Borçlarınızı Sıkıntı Etmeyin Bize Ulaşın

Bilgi ve iletişim: https://www.borcpara.org/ Ne yazık ki değişik nedenlerden dolayı insan hayatı heba oluyor bunlarında arasında da borçlu olma durumu var.Bir fırsatını bulup bu borçlardan kurtulmak istiyoruz. Aslında en başta hata yapmamak yapacağımız davranışlarda esaslıca ve etraflıca düşünmek daha önemli ki daha sonraki daha büyük zararlardan korunmak için.Daha fazla kazanmak için,bir anlık kızgınlık ve öfke ile vs yaptığımız hataların bedelini ağır ödeyebiliyoruz o yüzden her konuyu tekrar tekrar düşünüp hareket etmek gerekiyor..

Borçlarımı Ödemek için Nakite İhtiyacım Var

Acil 5.000 tl nakite ihtiyacım var Eskişehir’de yaşıyorum inşaat şirketinde muhasebeciyim sigortalı çalışanım ve 1300 tl maaşım var şartlar ne olursa olsun kabulüm senetle de olabilir yalvarırım yardım edin bana bankalar kredi vermiyor Dost çok ama malum kötü günde hepsi kenara çekiliyor. Eski bir borcum cıktı beni tonlama getirip ödeme için imza,verirdi avukat bu yüzünden hapis kararı cıktı hakkımda konu biraz uzun acil olarak ödeme yapamazsam hayatım bitecek 1 yasında kızım var şu mübarek günlerde duacınız olurum iyi haberlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Yanıt: Bilgi ve iletişim adresimizden mail yoluyla ulaşınız

8 comments on “Borçlarınızı Sıkıntı Etmeyin Bize Ulaşın
 1. Tahsin dedi ki:

  15000 tl ihtiyacım var

 2. Ender kurban dedi ki:

  10000 liraya ihtiyacım var

 3. yakup dedi ki:

  acil 20000

 4. eda yılmaz dedi ki:

  acill 20000 e ihityacım var oğlumun sağlık problemleri için yardım edilmesi rica lütfen

 5. faruk dedi ki:

  50 bın tl ye ıhtıyacım var yardım edersenız sevınırım odemede sıkıntı olmaz çünkü siz bana kredi sağlarsanız bankaları temızleyıp sıze olan borcumu rahatlıkla odeye bılırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir