Borç Para Arıyorum

Günümüz şartlarında geçinmek çok zor. Hele de tek maaşla bu daha da zor.  Yaşam koşulları daha da pahalılaşıyor ve ihtiyaçlara yetişmek daha da zorlaşıyor. Artık borçsuz insan kalmadı. Maddi sıkıntılarından kurtulmak için çözüm yolu arayanlar için çeşitli seçenekler mevcuttur. Kredi veya kredi kartlarını ödemekte zorlananlar, ev kirasını ödeyemeyenler veya başka sebeplerden dolayı borç para arıyor olabilirsiniz. Acil para ihtiyacınızı bankalardan karşılayabilirsiniz. Eğer kredibiliteniz düşükse bankadan kredi alamazsınız. O zaman senet karşılığı borç para alabilirsiniz. Senet karşılığı borç para verenleri nerede bulacaksınız, tabi ki internette.

Teknoloji ilerleyerek her şeye bir çözüm bulur oldu. Bu kişiler internette iş ilanı olarak senetle ihtiyaç sahiplerine borç para vermektedir. Burada ilan girip borç para arıyorum demeniz, ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz gerekir. O kadar çok borç para arayan kişi var ki size dönüş biraz geç olabilir ama tüm bu sitelere bilgi girmeniz seçeneğinizi artıracaktır. Sonrasında yapmanız gereken senetleri imzalamak ve nihayetinde maddi sıkıntılarınızdan kurtuluyorsunuz.

Borç para alabileceğiniz başka alternatifler de mevcuttur. Borç para veriyorum diyen ikrazat firmaları var.  Evinizi ipotek göstererek karşılığında da borç para alabilirsiniz.

0 comments on “Borç Para Arıyorum
 1. murat dedi ki:

  Benim borçlarımı ödeyebilmek için acilen 30000 Tl lazım bir işyerinde prim usulü çalışıyorum aylık elime 3000 Tl geçiyor bunu belgeleyebilirim sicilim kötü kredi çıkarabilecek biri varsa iletişime geçebilirsiniz

 2. Zekeriye dedi ki:

  Arkadaşlar çook acil 10.000 tl ihtiyacım var aylık 750 tl ödeme yapabilirim yardımcı olursanız çook sevinirim inanın çook ihtiyacım var bu hafta sonuna kadar yatırmam gerekiyo bankaya

 3. nafiz dedi ki:

  merhaba acil pazartesi gününe kadar 10.000 TL ihtiyacım var.Bankalardan kredi çekemiyorum yasal takıpte oldugu ıcın dukkanımın borçları oldugu için bu paraya ihtiyacım var lütfen acil olarak yardımcı olur musunuz.

 4. rabiye dedi ki:

  çok acil 20000 tl ihtiyacım var ayda 1000 tl ödeye bilirim
  yardım ederseniz sevinirim

 5. metin dedi ki:

  Acil 7000 tl ihtiyacım var üç ay sonra geri faiziyle ödeme sözü veriyorum.

 6. adem dedi ki:

  5000tl ihtiyacım var bankalarda kırmızıyım. Ayda en fazla 500 tl geri ödeme imkanım var

 7. Bunyamin dedi ki:

  Meraba 25 ile 30 bin liraya ihtiyacım var acil yardımcı olucak olan varsa sevinirim calışıyorum

 8. özgür koçyiğit dedi ki:

  8 bin tl borç para arıyorum 4 ay sonra geri ödemeli

 9. Sadan dedi ki:

  Acil 60000 TL ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir