Borç Alanlar Anlatıyor

Acil kredi başvurularında dikkat etmeniz gereken konular var. Nasıl kredi ve borç aldılar sizlere açıklıyoruz alanların yorumlarını okuyunuz..Siz başvuruyu doğru yaparsanız sonuca da çabuk ulaşırsınız

“Bankalara olan kredi borcumu ödeyemediğim için sicilim bozulmuş ve kredi notum da düşmüştü.Etrafa da birçok borç yapmış ve ödeyemiyor bu şartlarda doğal olarak da geçimi sağlamakta da zorlanıyordum. Daha sonra bir internet sitesinde senetle borç para verilir tarzında bir ilan gördüm ve hemen e posta attım. Birkaç saat sonra geri dönüş yaptılar beni firmalarına davet ettiler. Gidince de ödeme yapabileceğim şartlara uygun olarak bir kredi verdiler ve paramı da hemen nakit olarak teslim ettiler. Gerçekten bir gün içerisinde bu problemi çözmüş olmak beni çok şaşırttı ve aynı zamanda çok da sevindirdi. Benim para sıkıntımı oldukça rahat bir şekilde bu firmayı herkese tavsiye ederim.”

Durak Bey, 32, Güvenlik Görevlisi

“İşsiz olduğum dönemde evimi geçindirmek ve mevcut olan temel ihtiyaçlarımı gidermek için etraftan çok fazla borç para almıştım. Ama iş bulamadığım için bu borçlarımı da ödeyemedim ve oldukça da zor bir duruma düştüm. İşsiz olduğum için bankalardan kredi alma imkanım da yoktu. Daha sonra bir ilanda senetle para veren bu firmanın reklamını  gördüm ve hemen aradın işsiz olduğum için bana kredi vermeyeceklerini düşünürken “ek iş karşılığında kredi diye bir sistem” uyguladıklarını gördüm. Bu gerçekten benim için bulunmaz bir fırsattı. Hemen kabul ettim ve şoförlük yaparak borcumu ödemek üzere kredi aldım. Etrafa olan borçlarımı da hemen kapattım. Bu uygulamadan çok memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.”

Ali İbrahim Bey, 26, İşsiz

3 comments on “Borç Alanlar Anlatıyor
  1. seda dedi ki:

    ben kamuda çalışıyorum hiç bir bankadan kredi çekemiyorum çok acil nakite ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilirmisiniz

  2. Erkan dedi ki:

    Ankara’da devlet memuruyum acil yardımcı olursanız sevinirim

  3. Faruk ÇINAR dedi ki:

    Son talebimi tekrarlamak istiyorum . Devlet memuruyum, 4260 TL maaşım var.. 1500 tl taksit ve 48 ay vadeye kadar kullanabileceğim kredi lütfen… Tercihen 40 yada 45 bin tl..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir