Kategori: “Bilgilendirme”

E Devlet Banka Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Resmi kurumlar ile yapılmakta olan hemen hemen her işlemi artık e devlet uygulaması ile gerçekleştirmek mümkün olmakta ve bu durum da akla banka borçlarını da bu seçenek aracılığı ile kontrol edip edemeyeceğimiz sorusunu getirmektedir. Bu sebepten dolayı da pek çok kişi “E devlet banka borç sorgulama nasıl yapılır?” diye merak etmektedir. (daha&helliip;)

Kredi Başvurusunun Reddedilme Nedenleri

Bahsi geçen yöntem ile kredi başvurusu yapan kişilere verilecek cevaplardan biri de ne yazık ki ret cevabı olmaktadır. Bu durum sıkça yaşanmakta olup pek çok kişi kredi başvurusunun reddedilme nedenleri ile alakalı araştırma yapmakta ve bu sonucu almaların da etkin olan sebebi tespit etmek istemektedir. Bunlardan başlıcaları ise aşağıda listelendiği gibidir; (daha&helliip;)

Kredi Kartı Aidatını Geri Almak İçin Yapılacak İşlemler

kredikarti.org: Bankaların en çok tercih edilen ve en sık kullanılan uygulamaları arasında ilk sıralarda bulunmakta olan kredi kartları son derece fonksiyonel ve kullanışlı uygulamalar olsa da ödenmekte olan kart aidatları ekstra külfet oluşturmaktadır. Ancak söz konusu olan bu ödemelere yönelik bir geri alma süreci başlatılmış olup pek çok kişi bu olanaktan faydalanmak amacı ile kredi kartı aidatını geri almak için yapılacak işlemleri öğrenmek istemektedir. Söz konusu olan bu işlemler ile alakalı olarak bilinmesi gereken detaylar şunlardır; (daha&helliip;)

Kredi Kartlarınızı Komisyonsuz Taksitlendiriyoruz

Sahip:( kredikarti.org) , Açıklama: Kredi kartı günümüz maddi sorunlarından en büyüğüdür. Kredi kartı en zor zamanlarımızda yanımıza koşan bir hizmet olsa da ödemesi bir kereye mahsus olarak gecikse dahi sizleri zor duruma sokabilecek bir üründür. Bir ayın eksik yatırılması bir sonraki aylar için hem fiyat artışına hem de ay atlamaya sebep olacaktır. Böylece kredi kartlarınız çabucak dolacak ve taksitlendirilemeyecek hale gelecektir. (daha&helliip;)

Senetle Mobilya Satışı Yapan Mağazalar

 

Evlenmek mi istiyorsunuz? Ancak günümüz koşullarında bu düzeni kurmak biraz pahalıya mal oluyor. Düğün, takılar, ev kiralamak, evdeki eşyaları tamamlamak derken masraflar git gide artıyor. Eğer geçmiş dönemlerde yapmış olduğunuz birikiminiz var ise işiniz çok kolay. Ancak birikiminiz veya aile desteğiniz yok ise bu keyifli süreç biraz sıkıntılı olabilir.Bilgi: www.senetlekredi.com/tag/senetle-mobilya/ (daha&helliip;)

Faturalı Hatta Kredi Verilir ( Ön Ödemesiz )

Faturalı hatta kredi almakla ilgili bir şeyler duydunuz fakat detaylarını bilmiyor musunuz?  Bu işlemden faydalanmayı düşünüyorsunuz ve bilmediğiniz için tereddütleriniz mi var? O halde size bu işi https://www.faturalihatlarakredi.com/ aşama aşama anlatıyor:

  • İlk olarak faturalı hatta kredi veren firma ya da şahıslara ulaşmanız gerekir. Bu şahıslara ulaşmak sandığınız kadar zor değildir. İnternet üzerinden aratarak basit bir şekilde bulabilirsiniz. Hatta bazı sosyal medya hesaplarınız üzerinden de bu kişilere ulaşabilirsiniz.
  • Ulaştığınızda başvuru formunuzu gönderin. Herhangi bir gelir bilgisi vermenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken kullandığınız operatörün müşteri hizmetlerini arayarak, hattınız üzerinden en fazla ne kadar tutarında cihaz alabileceğinizi sorgulamaktır. Size bildirilen bedeli, başvuru formunuza eklemeniz yeterlidir.
  • Daha sonra operatör firmanıza giderek, bütçenize göre ve ihtiyacınıza göre bir cihaz almanız gerekir. Bu cihazın hiç açılmamış olması oldukça önemlidir. Cihazı kendi faturanız üzerine kontrat ile almanız gerekir. Böylece aslında krediyi kendiniz almış oluyorsunuz. Yani borcunuz operatör firmasına. Ve ödemelerde faturalarınıza yansıtılmış şekilde.
  • Daha sonra bu cihazı alıp anlaştığınız firmaya satıyorsunuz ve kazanç sağlıyorsunuz. Böylece faturalı hattınız üzerinden kredi almış oluyorsunuz.

Faturalı Hattı Olanlara Kredi İmkanı

Kendi Kredimi Kendim Alamaz Mıyım?

Elbette bu yöntem ile kendi kredinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Cihaz kendi üstünüze alınacağı için ve borcu da size ait olduğu için, bu cihaz ile ne yapacağınızın tasarrufu size kalmıştır. Yani kendiniz kendi olanaklarınız ile bu cihazı satarak nakit sağlayabilirsiniz. Fakat bu durumda cihazın fiyatı bir miktar düşebilecektir. Çünkü bu yöntem ile firmaya sadece bir miktar komisyon ücreti ödersiniz. Fakat cihazı kendiniz satmaya kalktığınızda aracı firma hem cihaz üzerinden kendisine komisyon alacaktır hem de bu cihazı ikinci el olarak sayacağı için daha düşük miktarlar verecektir. Yani kazancınız gittikçe düşecektir. Bu durumda firmaya ya da şahsa komisyon ücreti vermek sizin için daha faydalı olacaktır.

İşte faturalı hatta kredi almanın mantığı da işleyiş şekli de budur. Yani yasal yollar ile kısa yoldan alınabilecek bir kredi türüdür.

Tefeci Sorgulama İzmir

Tefeci sahip olduğu parayı zor durumda olan kişilere borç olarak vererek, karşılığında çok daha yüksek bir miktar para alarak parasını kiralayan kişidir.www.tefeciariyorum.com adresinden bulunduğunuz ile göre tefeci sorgulayabilirsiniz. Kısaca çok yüksek faiz oranı ile geri ödeme talap ederek ödünç para veren kişiye tefeci denir. Bunu bir meslek olarak sayarsanız, mesleğin adı da tefeciliktir. Tefecilik, hiçbir şekilde yasal değildir. Hatta bununla ilgili yasalar da mevcuttur. (daha&helliip;)

Yukar k