Bayram İhtiyaçlarınız için SENETLE KREDİ

2018 BAYRAM ÖZEL SENETLE KREDİ AVANTAJINDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ.Bayram zamanlardan yapılan kredi kampanyaları değerlendirmek çok önemli bir avantajdır. Bayram öncesi 70 bin tl kotalı olarak yapılan senetle kredi kampanyası için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Limit çok fazla yüksek  olmadığı için bankalardan kredi alamayanların başvurması tercihendir. Biliyorsunuz bayram vesilesiyle bankalar bir çok kişiye bu dönemde daha kolay bir şekilde ve uygun faiz oranları ile kredi sağlamaktadır. Bankaların sağladığı bu avantajdan faydalanmalısınız.

Örneğin: Burgan Bank Bayram Kredisi: belki bu bankanın adını ilk defa duyuyorsunuz ama diğer bankalardan alamamanız çok sıkıntı değil bazı bankalar kredi notu düşüklere bile kredi sağlıyorlar..

Burgan Kampanya detayı:

Burgan Bank, bu Ramazan Bayramı’na özel olarak yepyeni bir kredi hazırlamıştır. Ramazan Bayramı bütün Müslüman aleminde büyük bir heyecanla beklenmektedir. Bu bayrama hazırlıklar yapılırken çeşitli masraflar doğmaktadır. Masrafların karşılanabilmesi için de bir şekilde nakit desteği almak gerekmektedir. İşte bu nakit desteği, bu Ramazan Bayramı’nda 2016 yılı faiz oranlarına özel olarak hazırlanan krediler ile sizlere verilmektedir. Burgan Bank Ramazan Bayramı özel kredisi sayesinde sizler de alışverişlerinizi ve diğer harcamalarınızı büyük bir keyifle yapabilirsiniz. Burgan Bank, Türkiye’nin önemli alternatif bankaları arasındadır. Bu banka sayesinde hemen ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu kredinin özellikleri de sizlerin dikkatini çekecektir.

1,35’lik faiz oranlarının yanında, 25 TL’lik masraflar ile verilen bu krediyi, 1000 TL’den 10 bin TL’ye kadar alabilirsiniz. Aslında bir mini ihtiyaç kredisi olarak da değerlendirilebilen bu kredi sayesinde, Ramazan Bayramı ve bayram dışındaki borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Burgan Bank, Ramazan Bayram kredisini ertelemeli taksit seçenekleriyle de ödeyebilirsiniz. Bu da bütçenizin sarsılmaması için çok önemlidir.

3 comments on “Bayram İhtiyaçlarınız için SENETLE KREDİ
  1. Esen dedi ki:

    5bin liraya ihtiyacım var. Ev hanımıyım geri dönüş yapar mısınız ?

  2. Resul dedi ki:

    Merhaba Bayram Öncesi İçin Yardımcı Olurmusunuz

  3. Alp dedi ki:

    Merhaba, size Ankara dan yazıyorum, senetle bayram kredinizden yararlanmak isterim, özel bir firmada insan kaynakları yöneticisi olarak 1 yıldır görev yapıyorum, aylık belgelenebilir kazancım 3.000 TL dir. Açık icra dosyalarımdan dolayı bankalardan kredi alamıyorum, amacım sizin sunduğunuz krediyle bu açık olan icra dosyalarımı ve ufak tefek bir kaç borcumu kapatarak tek bir noktaya borçlanmak ve bütçemi düzenli hale getirebilmek. Bu amaçla toplamda 35.000 TL ye ihtiyacım bulunuyor, ödeme koşullarınız ve prosedürleriniz hakkında bana dönüş yaparsanız sevinirim, teşekkürler, iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir