En Düşük Maaşa Ne Kadar Kredi Verilir

Asgari ücretle ne kadar kredi alınır?; Bankaya kredi için başvuru yaptınız, temel olarak sizden bir gelir belgesi talep ediliyor. Ama ben asgari ücret alıyorum büyük ihtimal bana kredi vermezler en iyisi hiç başvuru yapmamak demeyin. Asgari ücret alanlar için krediler gelir belgeniz doğrultusunda kredi taksitlerinizin, gelirinizin yarısını geçmediği süre içerisinde rahatlıkla kolay kredi çekebilirsiniz. Mesela 10 yıl vadeyle 0,98 faiz oranlı 30.000 tl kredi çektiniz diyelim. Aylık ödeme taksitiniz 426 tl. Asgari ücret 852 tl. Maaşınızın tam anlamıyla yarısını kredi için ayırabileceğinizi banka görüyor ve bu doğrultuda kolaylıkla kredi çekmenize hak veriyor. Tabii bunu belgelemek zorundasınız. Ben belgeleyemem en iyisi hiç kredi işine yeltenmemek diye de düşünmeyin.

Neden bu kadar kolay pes ediyorsunuz? Belgeleyemediniz varsayalım. Bankalar sizden üzerinize olan bir gayrimenkulu ipotek eder. Ama benim üzerime bir gayrimenkulum yok. Ben pes ediyorum ve bu yazıyı okumaya devam etmiyorum. diye geçiriyorsunuz içinizden. Yahu durun. Daha henüz en kolay yolu söylemedim bile. Bunların hiç birini gerçekleştiremeyeceksiniz varsayalım. O zaman bir kefil gösterirsiniz ve krediyi çekersiniz. Fazla uzun uzadıya düşünmemek lazım. Bakın bir sürü kolay yöntem var. Kendinizi strese sokup ne yapsam da asgari ücretle kendime bir araba alsam veya borçlarımı kapatsam diye yorup duruyorsunuz?

İnanın sizin ne kadar paraya ihtiyacınız varsa bankaların da size acil kredi vermeye ihtiyaçları var. Çünkü onların müşteri potansiyellerini arttırıyorsunuz, hizmetlerini ne kadar güzel sunduklarına şahit oluyorsunuz ve siz işinizi yapıyorsunuz onlara da işlerini yaptırıyorsunuz.

0 comments on “En Düşük Maaşa Ne Kadar Kredi Verilir
  1. melek dedi ki:

    benim 2000tlye ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz bana

  2. Ozkan dedi ki:

    Kim cevap veriyor nasil cevap veriyor nilmiyorim ama 10000 binlira acil krediye ihtiyacim var en fazla 500 aylik odemeyle varsa kabul eden cevap versin acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir