Acil Para Lazım Banka Harici

Bankalardan kredi almak isteyen kişilerin ilk olarak kredi notunun yeterli seviyede olması gerekir. Kredi notunun düşük olduğu durumlarda bankalar bu kişilere kredi vermemektedir. Kredi notu bakımından sorun yaşayan kişiler acil nakit sorunlarınız hızlı bir şekilde alternatif yöntemlerle çözebilir.

Bu durum için büyükşehirlerde daha fazla bulunan komisyon üzerinden kredi veren kişi veya kurumlar ile iletişime geçilebilir. Komisyonla kredi veren kişiler uygun nakit ihtiyaçlarının karşılanabileceği kredilerini müşterilerine vermektedir. Alınan kredi bedeli sonucunda en uygun ödeme imkanlarının da sağlanarak geri ödeme planlarının hazırlanması mümkündür.

Acil para lazım olan kişilerin bu sorunlarını bu sayede çözebilir. Taşıt kredisi, konut kredisi ve diğer krediler ile birlikte çeşitli ödemelerin yapılması durumunda komisyonla kredi alınabilmektedir. Komisyon dışında verilen diğer bir kredi türü ise senetle kredi veren kişilerdir. Bu kredilerde kişiler doğrudan elden nakit para ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Alınan bu miktar ise yapılan anlaşma sonucunda taksitler halinde kaynak kişisine ödenebilir. Acil para durumlarında bu şekilde uygun imkanlardan yararlanılabilir.

5 comments on “Acil Para Lazım Banka Harici
 1. ömür dedi ki:

  Acil kredi ihtiyacım var, aylık belgelenebilir gelir 5.750TL. Ayda 1500 TL taksit ödeyebilirim. Banka borçlarımı tek bir yerde toparlamak istiyorum.

 2. mehmet kara dedi ki:

  Devlet memuruyum. acil 20000TL ihtiyacım var. 2600TL net maaşım var. dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Ercan dedi ki:

  20000 kredi çekmek istiyorum

 4. Ferhat dedi ki:

  İyi mesailer. Mimarlık ofisim var. Senetle kredi talebime henüz dönüş yapılmadı. Acil dönüşlerinizi bekliyorum. Saygılarımla…

 5. Selma dedi ki:

  50.000 tl ye acil ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir