Ne İstediğini Biliyorum Bana Miktarını Söyle

Acil kredi talepleriniz için sitemizde oluşturduğumuz iletişim sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Lütfen buradaki formu doldurarak güvenilir iletişim kanalını seçerseniz bizimle direkt yazışabilirsiniz.Hemen kredi çekmek istiyorum diyen kişiler için bankaların sunduğu acil kredi lazım paketlerinden yararlanan kişilerin sayıları artarken artık bankaların birçoğuna kredi başvurusunda bulunmak için sadece tek bir kısa mesaj göndermeniz yetiyor.

SMS ile kredi veren bankalar özellikle de kredi puanı yüksek olan kişilerin başvurularını hemen onaylarken kredi başvurusu sonucunu ise sadece dakikalar içinde vererek en azından kredi onayı alamadım diyen kişilerin başka bankalara başvuruda bulunmaları için gereken süreyi de onlara tanımış oluyor.

Nakit paraya ihtiyacım var diyorsanız bankaların internet sitesi üzerinden kredi hesaplama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve çekmek istediğiniz kredi tutarı ile geri ödeme vadesini belirledikten sonra SMS ile kredi başvurusu işleminde bulunabileceğiniz gibi bankaların kendi internet sitesi üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Yine kimliğiniz ve aylık gelir belgeniz ile acil kredi çekmek istediğiniz banka şubesini ziyaret ederek kredi başvuru formu doldurma imkanınız bulunmaktadır.

68 comments on “Ne İstediğini Biliyorum Bana Miktarını Söyle
 1. ŞAFAK dedi ki:

  benim acil 50.000 tl ye ihtiyacım var. Gelirim 3500 tl. yardımcı olursanız sevinirim

 2. bahar dedi ki:

  acil 25.000tl ihtiyacım var ayda 1000 tl ödiyebilirim

 3. bahar dedi ki:

  acil 25.000 tl kredi ayda 1000 tl geri ödeyebilirim

 4. Recep dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmasiniz

 5. Recep dedi ki:

  Lütfen yardımcı olurmusunuz 5 bin tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir