Ne İstediğini Biliyorum Bana Miktarını Söyle

Acil kredi talepleriniz için sitemizde oluşturduğumuz iletişim sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Lütfen buradaki formu doldurarak güvenilir iletişim kanalını seçerseniz bizimle direkt yazışabilirsiniz.Hemen kredi çekmek istiyorum diyen kişiler için bankaların sunduğu acil kredi lazım paketlerinden yararlanan kişilerin sayıları artarken artık bankaların birçoğuna kredi başvurusunda bulunmak için sadece tek bir kısa mesaj göndermeniz yetiyor.

SMS ile kredi veren bankalar özellikle de kredi puanı yüksek olan kişilerin başvurularını hemen onaylarken kredi başvurusu sonucunu ise sadece dakikalar içinde vererek en azından kredi onayı alamadım diyen kişilerin başka bankalara başvuruda bulunmaları için gereken süreyi de onlara tanımış oluyor.

Nakit paraya ihtiyacım var diyorsanız bankaların internet sitesi üzerinden kredi hesaplama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve çekmek istediğiniz kredi tutarı ile geri ödeme vadesini belirledikten sonra SMS ile kredi başvurusu işleminde bulunabileceğiniz gibi bankaların kendi internet sitesi üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Yine kimliğiniz ve aylık gelir belgeniz ile acil kredi çekmek istediğiniz banka şubesini ziyaret ederek kredi başvuru formu doldurma imkanınız bulunmaktadır.

68 comments on “Ne İstediğini Biliyorum Bana Miktarını Söyle
 1. ŞAFAK dedi ki:

  benim acil 50.000 tl ye ihtiyacım var. Gelirim 3500 tl. yardımcı olursanız sevinirim

 2. bahar dedi ki:

  acil 25.000tl ihtiyacım var ayda 1000 tl ödiyebilirim

 3. bahar dedi ki:

  acil 25.000 tl kredi ayda 1000 tl geri ödeyebilirim

 4. Recep dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmasiniz

 5. Recep dedi ki:

  Lütfen yardımcı olurmusunuz 5 bin tl

 6. Mehmet dedi ki:

  7500 senetle de öderim

 7. yavuz dedi ki:

  50000 tl ihtiyacım var

 8. nebahat dedi ki:

  50.000 tl ye ihtiyacım var. Kamu kurumunda yöneticiyim. İpin ucunu biraz kaçırdım. Aksattığım bir iki gecikmeli kredilerim var. Kredi çekemiyorum. Alacağım 50000 tl ile geciken borçlarımı ve kredi kartlarımı ödeyip, bundan sonraki ödemelerimi düzene sokmak istiyorum. Maaşım 4800.Bankalardan icralık durumum yok. Adıma kayıtlı araç ölümlü kazaya karıştığı için adıma yüklü miktarda (60.000) tazminat açıldığı için maaşıma kendim icra koydurmuş durumdayım. Maaş bordromda icra kesintisi gözüküyor; ancak bu kesinti yine bana geliyor. Yani geri ödemelerde sıkıntı olmaz. Teşekkürler..

 9. serdar dedi ki:

  10000 tl lazım

 10. Fatih dedi ki:

  Acil 15000 tl ye ihtiyacım var dağınık borclarimdan dolayı bir türlü toparlayamıyorum. 15 bin tl ile hepsini kapatıp tek bir yere borcum olsun ve düzenli olarak ödemek istiyorum. 2500 tl maaş alıyorum. Detayları görüşelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir