48 Ay Vade İle Kredi Alın

48 Ay vadeli kredi alabilirsiniz ama bu maximum 48 ay vadedir daha uzun süreli krediler için ipotek gerekmektedir. Eğer kefil bulabilirseniz 48 aya kadar kredi almak mümkün.Bankaların eski çalışma sistemlerinde en uzun vade 36 ay olarak belirlenmişti. Hangi miktar da hangi krediyi çek sekte 36 aydan fazla vade imkânlarıyla karşılaşmamız yok denecek kadar azdı Fakat artık yeni kampanyalar ile bu olay tarihe karıştı 48 ay vadeli tüketici kredisi verenler var bu bankaların sayısı da günden güne artmaya devam ediyor.

48 ay vadeli tüketici kredisi verenleri bu bankaları sıralamamız gerekirse hemen hemen her bankanın ismini yazmamız gerekiyor. Müşterilerine bu hizmeti sunmayan banka sayısı yok denecek kadar az.  Çekeceğiniz krediyi 4 yıl da yanı 48 ay da küçük taksit miktarıyla zorlanmadan rahatça ödeyebileceksiniz artık. Başvuru yapmak için bankların en yakın şubesine gitmek ve orada başvuru formunu doldurmak ilk aşama için yeterlidir.  Kredi onay durumumuz çok beklemeden tarafımıza iletilecektir.

48 ay vadeli bireysel kredi verenleri beklemeden be bekletmeden faydalanın. Kısa vadede yüklü taksit ödemelerinde siz de son deyin.  Kampanya kapı da sizi bekliyor.

2 comments on “48 Ay Vade İle Kredi Alın
  1. canberk dedi ki:

    10.000 tl ye ihtiyacim var 4 ayda geri odiyecegim 5000 gelirim var belegeli ulasirsaniz sevinirim

  2. Oğuz ÖZDEMİR dedi ki:

    Çok acil olarak nakit ihtiyacım var nakit sıkıntısı nedeni ile ön ödeme yapam mümkün değil ancak alacağım üzerinden yapabilirim bana dönermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir